AVALEHT
KUTIMUTI NOORTELAAGER

Uudised
Vahetuste kava
Laagri info
Registreerimine
Pildid laagrielust
Videod laagrielust
Personal
Arhiiv
LAULASMAA PUHKEKESKUS
ASUKOHT
KONTAKT

 


KUTIMUTI VAHETUSED 2021

Tallinna laste tuusiku hind on neile, kes registreerimisankeeti täites märgivad sellekohase soovi. Hiljem soodustust juurde lisada ega ümber registreerida ole võimalik!
NB! Laager ei ole koolitusasutus, seetõttu ei saa hiljem tagasi arvestada tuusikutelt tulumaksusoodustust.

Vahe-
tus
Aeg
Pik-
kus
Suunitlus
Vanus

Hind 

I
05.06-12.06  8 Spordiklubi oma personaliga      

  

II
13.06-20.06 8 Teatriõpe, jalgpall, kergejõustik, muusika 7-13

145€ 

125€ 

III
22.06-29.06 8 Draamaõpe, sportmängud, orienteerumine, bändiõpe 9-17 155€ 140€
IV
01.07-08.07 8 Jalgpall, ujumine, teatriõpe, etikett 8-14 175€ 155€
V
09.07-16.07 8 Broneeritud:EDU Do klubi oma personaliga  7-18    
VI
18.07-25.07 8 Draamaõpe, bändiõpe, keeleõpe, sportmängud 8-16 175€ 155€
VII
27.07-03.08 8 Jalgpall, draamaõpe,
orienteerumine,
tants,
muusika
8-17 175€ 160€
VIII
04.08-11.08 8 Ujumine,
sportmängud,  teatriõpe,
laul, tants
7-13 170€ 150€
IX
12.08-19.08 8 Jalgrattamatkad, akrobaatika, draamaõpe, füsioteraapia  8-16 160€ 145€
X
20.08-27.08 8 "Teenisuvi" teatrilaager  11-19 165€ 145€
XI
27.08-29.08  3  Täiskasvanute laager alates 18 55€  

 Klubi oma treeneriga... pakume majutust ja toitlustust laagri korraldamiseks spordiklubide ja organisatsioonide gruppidele, kes tulevad oma juhendajatega. Küsige hinnapakkumist! Üksikbroneeringuid sellesse vahetusse ei saa teha.

Teatriõpe- algajate õpe lavaesinemisest: keha- ja kõnekeele harjutused, etüüdid, rollimängud, improvisatsioonid. tehakse omaloomingulisi lavastusi. Juhendavad kasvatajad, kes on õppinud draamapedagoogikat

Spordialadest harrastatakse pallimängusid, jooksmist, orienteerumist,  heite- ja tõukealasid. Suuremat rõhku pannakse igas vahetuses tabelis esikohal olevale spordialale. Sportmängudeks on  jalgpall, pesapall, korvpall, võrkpall, rahvastepall.
 
Tervisliku toitumise suunitlus meie laagris- igas vahetuses on söögiaegadel lastel võimalus ise kombineerida salateid värsketest köögiviljadest. Kasvatajatelt saadakse teadmisi toiduvalmistamisest, tervislikust toidust, tasakaalustatud päevamenüü koostamisest.

Draamaõpe-edasijõudnute õpe lavaesinemisest: keha- ja kõnekeele harjutused, partneriga etüüdid, meeskondlikud rollimängud, grupi- improvisatsioonid, tehakse omaloomingulisi lavastusi. Juhendavad kasvatajad, kes on õppinud draamapedagoogikat

Meeskonnatöö
-
sotsialiseerumise algteadmised, koostööd ja teistega arvestamist arendavad mängud, suhtlemisharjutused- ja mängud.

II, IV ja VII  vahetuses moodustatakse jalgpallihuvilistest grupp, kes  tegeleb jalgpallimänguga treeneri juhendamisel. Muud üritused ja õpikojad on koos ülejäänud laagriga.

IX vahetuses toimub päevane elu kahes grupis: ratturite grupis osaledes peaks olema kaasas oma jalgratas, kiiver ja helkurvest. Ratturite grupp teeb jalgrattaretki Lääne-Harjumaa vaatamisväärsustele  ja põnevamatele maastikele. Eeldatakse liikluseeskirjade tundmist, head rattasõidu oskust ning vastupidavust. Teine grupp tegutseb samal ajal oma programmiga laagris kohapeal. Kahele grupile on iga päev ühised laagriüritused ja ka ratturid osalevad loovtegevustes.

Keeleõpe-toimub baasteadmiste omandamine itaalia ja prantsuse keelest.

Etikett- põhioskuste omandamine läbi mängude ja rollimängude viisakusreeglitest, headest käitumismaneeridest, daamilikkusest ja dzhentelmenlikkusest.

Ujumine - ujumise algõpetus ja suplused mererannas looduslikes tingimustes (sobivate ilmade korral) ujumistreeneri juhendamisel. 

Füsioteraapia - algõpetus inimese füüsisest, lihaste tööst, vigastuste vältimisest ja esmased eneseabi võtted lihaspingetest vabanemiseks

 
Teatrilaager TEENISUVI  - programmi juhendavad draamapedagoogid, muusikud, näitlejad ja koreograafid. Vahetusse tulek eeldab sügavamat huvi teatritegemiste ja esinemise vastu. Vahetuse jooksul õpitakse selgeks muusikaline lavastus, millega esinetakse laagri lõpus Pärtlipäeva festivalil.  

Bändiõpe - muusikaõpetaja juhendamisel õpitakse ja harjutatakse huvilistega  ansamblimängu ABC-d. Eeldab soovijatel mõne muusikainstrumendiga eelnevat sinasõprust või tutvust (kitarr, klaver, trumm). 

Lugemine - soovitame lastel laagrisse kaasa võtta oma lemmikraamatu või kooli kohustusliku kirjandusteose. Laagris soovitame raamatute kooslugemist, sellele järgnevad arutelud ja võimalusel haaravamate stseenide lavastamine.

Täiskasvanute laager - suvelõpu meeoleolukas, aktiivset liikumist, loovust, musitseerimist, näitlemist, meeskonnnatööd, tantsu, füsioteraapiat ja seiklust sisaldav nädalalõpu-laager neile, kes kunagi siin Laulasmaal lapsepõlve-rõõme on nautinud, samuti aga meie praegustele ägedatele lapsevanematele! Tulge ja kogege ise päris tõelist laagrielu!

   
webmaster