AVALEHT
KUTIMUTI NOORTELAAGER

LAULASMAA PUHKEKESKUS
Teenused
Reserveerimine
Pildid
ASUKOHT
KONTAKT

 

Fotojaht

Fotojaht lõbus mäng looduses! See on segu omapärasest orienteerumisest ja lõbusast lavastamisest. Et edukas olla pead välja käima enda kõige hulljulgemad mõtted ja stsenaariumid.

Seiklus algab peamaja ees. Moodustame tiimid – igast tiimis 6 inimest.  Võistkond saab digifotoka ja 20 legendilehte paberil. Igal ülesandelehel on kujutatud mõnda asukohta lähiümbruses ning kirjutatud vihje või pildi allkiri. Võistkonna eesmärk on leida objektid fotode järgi ning pildistada vastavalt juhendile seal pilt. Ülesanded on sellised kelmikad, kus läheb vaja eelkõige loomingulisust, veidi julgust ja ka koostööd. Näiteks on kohustuseks saada pildile kõik oma meeskonna liikmed, aga ainult kolm jalga võivad maad puutuda. Või näiteks „maailma pikim naine”, „prinkis täis liinibuss” või "samba karneval". :) 

Jaht väljas on lõbus ja haarav, kuid punkti paneb üritusele hilisem kõik koos piltide vaatamine!  See supernaljakas! Koos saab meenutada läbielatut, rääkida teistele, kuidas just selline pilt tehti ja võrrelda enda kaadreid teiste omadega! Piltide vaatamine on vaba, lõbus tegevus, kus slaidishow piltidega käib ja osalejad saavad uuesti seiklused läbi elada ning muljetada. Meelelahutust on piisavalt - näha kuidas kaaslane nina vastu klaasi surudes põrsakest mängib või muidu asjalik kolleeg kerjus on jne!
Kuigi jaht ise on eelkõige meelahutus ja mitte võistlus, selgitame koos välja kõige parima pildi autori või seal osalejad. 

Jaht väljas kestab orienteeruvalt 2 kuni 2,5h, piltide vaatamine orienteeruvalt 1h.

Käia tuleb ca 2-3km. Selga ja jalga soovitame panna mugavad riided ja jalatsid.  

Meie poolt on kogu jahiks vajalik: fotokad, legendid jm. Igale tiimile kaasa ka seljakott joogi ja snäckiga. Vihma korral kõigile kileponcod. Parimale pildile meie poolt sümboolne auhind (suur shampus). Pildivaatamiseks on vajalik dataprojektor.

Tabatud kaadrid jäävad mälestuseks lõbusast üritusest. Kohapeal kirjutame fotod CD’le.

Toomas

www.360.ee 


 

 
 

 

 

 

 

   
webmaster