AVALEHT
KUTIMUTI NOORTELAAGER

Uudised
Vahetuste kava
Laagri info
Registreerimine
Pildid laagrielust
Videod laagrielust
Personal
Arhiiv
LAULASMAA PUHKEKESKUS
ASUKOHT
KONTAKT

 


KUTIMUTI VAHETUSED 2017


NB! Laager ei ole koolitusasutus, seetõttu ei saa hiljem tagasi arvestada tuusikutelt tulumaksusoodustust.
Talllinna laste tuusikute hind selgub aprillis, kui linnavalitsus on sellekohase otsuse avaldanud

Vahe-
tus
Aeg
Pik-
kus
Suunitlus
Vanus

Hind 

Külastus- päev
I
7.06-12.06  6 Broneerimiseks spordiklubile või noorteorganisatsioonile    

  

  
II
13.06-20.06 8 Sportmängud, orienteerumisõpe, näitlemisõpe, kitarrimäng 7-14

 125€ 

   115         
III
21.06-28.06 8 Draamaõpe, sport, bändiõpe (trumm, kitarr, süntesaator), orienteerumine, jaaniõhtu  8-17 125€   105     -  
IV
30.06-07.07 8 Jalgpall,  näitlemisõpe, ujumine, sportmängud 7-14 155€ 140€     
V
8.07-15.07 8 Broneeritud vahetus karateklubile             
VI
16.07-23.07 8 Filmiõpe, näitlemisõpe, bändiõpe, sport 9-17  155€ 145€  -
VII
24.07-31.07 8 Jalgpall, näitlemisõpe, sportmängud, ujumine 7-16 150€ 140€     
VIII
01.08-08.08 8 Ujumine, näitlemisõpe, sportmängud 7-14 155€ 145€ -
IX
09.08-16.08 8 Sport, näitlemisõpe, bändiõpe,
rattamatkad  
8-17 140€ 130€   -
X
18.08-25.08 8 Teenisuvi teatrilaager, suvelavastuse tegemine   11-19 145€ 135€

 - 

XI
    Sügislaager, info septembris  9-19  

  

 - 

Broneerimiseks spordiklubile... pakume majutust ja toitlustust laagri korraldamiseks spordiklubide ja organisatsioonide gruppidele, kes tulevad oma juhendajatega. Küsige hinnapakkumist! Üksikbroneeringuid sellesse vahetusse ei saa teha.

Külastuspäev- Tabelis kuupäevaliselt märgitud nooremate laste külastuspäeva algus KutiMuti vahetustes on kl.19.00. Kui vahetuse tabelis ei ole märgitud külastuspäeva, siis toimub laagri lõpupäeval lastevanematele lõpukontsert, mille algusaeg teatatakse laagrisse saabumisel. Palume seetõttu mitte planeerida  antud kellaajast  varasemat lastele järeletulekut.

Näitlemisõpe koosneb keha- ja kõnekeele harjutustest, etüüdidest, rollimängudest, improvisatsioonidest ja omaloomingulistest lavastustest. Juhendavad kasvatajad, kes on ise õppinud draamapedagoogikat.

Spordialadest harrastatakse pallimängusid, jooksmist, orienteerumist,  heite- ja tõukealasid. Suuremat rõhku pannakse igas vahetuses tabelis esikohal olevale spordialale. Sportmängudeks on  jalgpall, pesapall, korvpall, võrkpall,rahvastepall.
 
Tervisliku toitumise suunitlus meie laagris- igas vahetuses on söögiaegadel lastel võimalus ise kombineerida salateid värsketest köögiviljadest. Kasvatajatelt saadakse teadmisi toiduvalmistamisest, tervislikust toidust, tasakaalustatud päevamenüü koostamisest.

Multikultuur
-
saadakse algteadmisi maailma kultuuridest, erinevatest religioonidest, keeltest, kommetest. Laagripäevade jooksul tutvutakse erinevate rahvuste traditsioonidega.

IV ja VII vahetuses moodustatakse jalgpallihuvilistest grupp, kes igapäevaselt tegeleb eritreeningutel jalgpallimänguga treeneri juhendamisel. Muud üritused on koos ülejäänud laagriga.

IX vahetuses toimub päevane elu kahes grupis: ratturite grupis osaledes peaks olema kaasas oma jalgratas, kiiver ja helkurvest. Ratturite grupp teeb jalgrattaretki Lääne-Harjumaa vaatamisväärsustele  ja põnevamatele maastikele. Eeldatakse liikluseeskirjade tundmist ja head rattasõidu oskust ning vastupidavust. Teine grupp tegutseb samal ajal laagris kohapeal. Kahele grupile on iga päev ühised laagriüritused ja ka ratturid osalevad loovtegevustes.

Ujumine - ujumise algõpetus mererannas looduslikes tingimustes (sobivate ilmade korral) ujumistreeneri juhendamisel. 

Teatrilaager TEENISUVI  - programmi juhendavad draamapedagoogid, muusikud, näitlejad ja koreograafid. Vahetusse tulek eeldab sügavamat huvi teatritegemiste ja esinemise vastu. Vahetuse jooksul õpitakse selgeks muusikaline lavastus, millega esinetakse laagri lõpus Pärtlipäeva festivalil  

Broneeritud grupp - spordi- või huviklubi poolt organiseeritud laager oma klubi lastele, üksikbroneeringuid sellesse vahetusse ei saa teha.

Bändiõpe - muusikaõpetaja juhendamisel õpitakse ja harjutatakse huvilistega  ansamblimängu ABC-d. Eeldab soovijatel mõne muusikainstrumendiga eelnevat sinasõprust või tutvust (kitarr, klaver, trumm).

Lugemine - soovitame lastel laagrisse kaasa võtta oma lemmikraamatu või kooli kohustusliku kirjandusteose. Laagris soovitame raamatute kooslugemist, sellele järgnevad arutelud ja võimalusel haaravamate stseenide lavastamine.

   
webmaster